امروز جمعه, 24 آذر 1396 - Fri 12 15 2017

استاندار تهران: خلاء وقوف به علم روابط‌عمومی در حوزه‌های اجرایی مشهود است

مرتضی تمدن استاندار تهران در دیدار امیرعباس تقی‌پور دبیر هفته گرامیداشت روابط‌عمومی با وی ، ضمن بیان مطلب فوق افزود: واکاوی وضعیت نظام روابط‌عمومی در کشور مؤید اینست که در حوزه‌های اجرایی یا اصولاً درک صحیح و تعریف واحدی از روابط‌عمومی وجود ندارد و یا آنچه به عنوان روابط‌عمومی مورد عمل و استناد قرار می‌گیرد با واقعیت این دانش، هنر و فن، غریبه و حتی در برخی مواقع برداشت معکوس از آن صورت می‌گیرد.

  استاندار تهران با اشاره به اینکه در جهان تبادل اطلاعات و در فضایی که دنیای ارتباطات به شکل رعدآسا و برق‌آسا در حرکت و در حال تغییر است تکیه به مفهوم روابط‌عمومی و تشریح و تکوین آن یک ضرورت جدی محسوب می‌شود.

وی با استقبال از برگزاری نخستین هفته گرامیداشت روابط‌عمومی در کشورمان افزود: اقدامات و برنامه‌های تدارک دیده شده، قابل تقدیر است.

تمدن افزود: این هفته فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی دولت است است تا در فضای زمانی تعیین شده مورد نقد و ارزیابی قرار گیرند.

وی اظهار امیدواری کرد در این هفته دستگاه‌ها و سازمان‌های پژوهشی و تحقیقاتی و اجرایی به ایفای صحیح نقش خود بپردازند.

در این دیدار امیرعباس تقی‌پور دبیر هفته گرامیداشت روابط‌عمومی با تشریح برنامه‌های این هفته گفت: امیدواریم روزی فرا برسد تا تمامی دستگاه‌های اجرایی با تقویت واحدهای روابط‌عمومی خود، در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های کاری خود، ضمیمه‌ای به نام پیوست روابط‌عمومی داشته باشند و به کمک راه‌حل‌های ارتباطی به تعالی و پیشرفت کشور بیش از گذشته کمک کنند.

وی افزود: برای نخستین بار در کشور از 27 لغایت 2 خرداد برنامه‌های گرامیداشت روابط‌عمومی اجرا خواهد شد.

 

 

 


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .