جشن بزرگ روابط‌عمومی‌ها در راه است

رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در ایران با اشاره به برگزاری نخستین هفته گرامیداشت «روابط‌عمومی» گفت: این هفته را که از 27 اردیبهشت ماه آغاز و تا دوم خرداد ماه 92 ادامه خواهد داشت باید جشن بزرگ روابط‌عمومی‌ها در طول 60 سالی که از تشکیل اولین واحد روابط‌عمومی در ایران سپری می‌شود محسوب کرد.

سید غلامرضا کاظمی‌دینان با اشاره به اینکه اولین واحد روابط‌عمومی در ایران در مرداد‌ماه سال 1332 و در شرکت نفت ایجاد شد افزود: خانواده روابط‌عمومی ایران، بزرگ و دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است که به پشتوانه آن، می‌تواند در کلان مأموریت‌ها و برنامه‌های پیشرفت کشور به ایفای نقش بپردازد.

وی با اعلام اینکه ستاد برگزاری نخستین هفته گرامیداشت روابط‌عمومی در ایران، آماده همکاری با تمام سازمان‌ها، نهادها و انجمن‌های تخصصی روابط‌عمومی برای تبدیل شدن این هفته به جشنی سراسری و کشوری است افزود: این هفته بهترین فرصت برای شناساندن پتانسیل‌ها و توانمندی‌های روابط‌عمومی به مردم و مسؤولین است.

کاظمی دینان با اشاره به اینکه در طول این هفته علاوه بر رونمایی از سردیس پروفسور کاظم معتمدنژاد در فرهنگسرای رسانه و برگزاری هشتمین روابط‌عمومی الکترونیک و دومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، شاهد رونمایی از 5 جلد کتاب چاپ اول در حوزه روابط‌عمومی و رسانه خواهیم بود افزود: به پاس قدردانی از زحمات استادان و پیشکسوتان عرصه روابط‌عمومی و رسانه نیز، ضیافت شامی تحت عنوان گردهم‌آیی استادان، پیشکسوتان و فعالان روابط‌عمومی و رسانه در روز اول خرداد برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در ایران از امضای طومار توسط فعالان و کارشناسان روابط‌عمومی در ایران برای ارسال به شورای فرهنگ عمومی و درخواست گنجاندن هفته روابط‌عمومی به جای روز روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور خبر داد و افزود: برای این کار دلایل و مستنداتی در حال آماده‌سازی است که به موقع در اختیار خانواده بزرگ روابط‌عمومی کشور و اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی قرار خواهد گرفت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر تمامی کسانی که روزی به جامعه روابط‌عمومی کشور خدمت کرده و امروز در میان این خانواده حضور ندارند گفت: در این هفته از خانواده‌های این عزیزان، تقدیر خواهد شد.

کاظمی دینان از تمامی کسانی که برای برگزاری این هفته پیشنهاداتی دارند درخواست کرد نقطه نظرات خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .