زمان پرده‌برداری از سردیس پروفسور کاظم معتمدنژاد، پدر علم‌ارتباطات‌ایران اعلام‌شد

جامعه ارتباطات و روابط‌عمومی کشور در چهارمین روز از هفته روابط‌عمومی شاهد پرده‌برداری از سردیس پروفسور کاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات ایران خواهد بود.

امیر عباس تقی‌پور دبیر هشتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با اعلام این مطلب افزود: این سردیس توسط استاد نادر قشقایی از برجسته‌ترین مجسمه‌سازان کشور در حال ساخت است.

 

وی با اعلام اینکه  سردیس پروفسور معتمدنژاد در فرهنگسرای رسانه نصب و پرده‌برداری خواهد شد گفت: امیدواریم شرایطی فراهم شود که استاد عزیزمان، قادر به حضور در مراسم پرده‌برداری از سردیس خود باشند.

تقی‌پور این اقدام را به منزله قدرشناسی جامعه ارتباطات، روابط‌عمومی و رسانه کشور از چهره‌ای برجسته و ماندگار دانست و افزود: این اقدام به پیشنهاد دبیرخانه دائمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک، دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت و ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی و موافقت جناب آقای خوراکیان رئیس محترم سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

وی گفت: این مراسم در تاریخ 30 اردیبهشت ماه از ساعت 11 صبح در فرهنگسرای رسانه آغاز خواهد شد و در آن استادان، مدیران و دانشجویان علاقمند به استاد حضور خواهند داشت.

دبیر هشتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک ابراز امیدواری کرد تجلیل از استادان به سنتی در زمان حیاتشان تبدیل شود.

تقی‌پور از علاقمندان به استاد که قصد حضور در این برنامه را دارند دعوت کرد درخواست خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .