سردیس پدر‌علوم‌ارتباطات‌ایران دوشنبه در فرهنگسرای رسانه رونمایی می شود

سردیس کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات ایران روز ۳۰ اردیبهشت در فرهنگسرای رسانه رونمایی می شود و همچنین در کنار این ویژه برنامه، مراکز فرهنگی هنری پایتخت در هفته جاری میزبان بیش از ۲۵۰ برنامه هستند.

امیرحسین تابع جماعت مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری در ارتباط با ویژه برنامه رونمایی از سردیس پدر علوم ارتباطات ایران گفت: این برنامه به پاس تقدیر از یک عمر فعالیت ثمربخش این استاد در حوزه های مختلف علوم ارتباطات، همزمان با هفته روابط عمومی در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: پروفسور کاظم معتمدنژاد از مفاخر فرهنگی و علمی کشور است که فعالیت‌های علمی و بنیادی وی در حوزه‌های ارتباطات، تأثیر بسزایی بر توسعه این دانش در کشور داشته است. سردیس این استاد به پیشنهاد ستاد برگزاری هفته روابط عمومی طراحی و ساخته شده و طی مراسمی با حضور چهره های علمی و فرهنگی کشور، ساعت 11روز دوشنبه 30 اردیبهشت در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همچنین در ارتباط با دیگر برنامه های هفته جاری در مراکز فرهنگی هنری تهران گفت: در این هفته مراسم تجلیل از استاد جلیل شهناز، 31 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. همچنین دو نمایش دردسر اسباب بازی ها و فرار از مزرعه تا پایان هفته در فرهنگسراهای ارسباران و فردوس اجرا خواهد شد.

تابع جماعت در ارتباط با برنامه های نمایشگاهی هفته جاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افزود: نمایشگاه تکه دوزی با عنوان تکه های رنگارنگ تا پایان هفته در نگارخانه پردیسان، نقاشی مینیاتور تا 2 خرداد در نگارخانه فرهنگسرای سرو، خط شکسته نستعلیق و تذهیب تا 30 اردیبهشت در نگارخانه فرهنگسرای شفق، آثار شیشه و آبگینه، تا 2 خرداد در فرهنگسرای قرآن، نقاشی روی سنگ، تا 3 خرداد در فرهنگسرای خاوران و نمایشگاه نقاشی روی پارچه تا 2 خرداد در خانه فرهنگ ولیعصر(عج) از جمله برنامه های هفته جاری است.

وی به برپایی سلسله نشست های تخصصی آشنایی با نمایش نامه نویسی، 29 اردیبهشت در فرهنگسرای فردوس، کارگاه قصه های دلنشین با موضوع بازگویی داستان های قرآنی برای کودکان، 29 اردیبهشت در کتابخانه هفت چنار، خانه فرهنگ توحید و خانه فرهنگ شهروندان به عنوان برنامه های ادبی این هفته اشاره کرد.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نقد و بررسی فیلم حوض نقاشی، 1 خرداد در خانه فرهنگ مهرآباد و نمایش فیلم سینمایی برف روی کاج ها تا پایان هفته در سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن را از جمله برنامه های سینمایی هفته جاری در مراکز فرهنگی هنری پایتخت برشمرد.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .