امروز جمعه, 29 دی 1396 - Fri 01 19 2018

عناوین روزها و برنامه‌های پیشنهادی هفته‌روابط‌عمومی سال 1393 را اعلام کنید

رئیس ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی سال 1393 از متخصصان و دانشجویان این حوزه درخواست کرد عناوین روزها و برنامه‌های پیشنهادی خود برای بزرگداشت این هفته را حداکثر تا روز 15 آذرماه به دبیرخانه این ستاد اعلام کنند.

سید غلامرضا کاظمی دینان با اعلام این که، هفته بزرگداشت روابط‌عمومی برای دومین بار در کشور و به همت و همکاری برخی از نهادها و انجمن‌های حرفه‌ای روابط‌عمومی در اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار خواهد شد افزود: قطار پیشرفت و ارتقای روابط‌‌عمومی، نیازمند مشارکت همه جانبه متخصصان و علاقمندان این حوزه است و بر اساس تصمیم ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی سال 1393 مقرر شد در برنامه‌ریزی‌ها و تعیین اسامی روزهای هفته از کارگزاران و فعالان روابط‌عمومی درخواست مشارکت داشته باشیم.
رئیس ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی سال 1393 با اشاره به اینکه این هفته فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی مردم و مسؤولان با حرفه و هنر روابط‌عمومی است اضافه کرد: مدیریت و برنامه محوري، صداقت و شفافیت در پاسخگويي، آینده‌پژوهی، افکارسنجي، تخصص‌گرايي، تعامل حرفه‌ای با رسانه‌ها و مشارکت در برنامه‌های کلان و پشتيبان توسعه ملي از رویکردهای اصلی ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی در نخستین سال برگزاری هفته بزرگداشت روابط‌عمومی در اردیبهشت ماه سال جاری بود.کاظمی دینان اظهار داشت: پس از پایان مهلت نظرخواهی، جمع‌بندی نظرات دریافتی و احصای رویکردهای اصلی، نسبت به تعیین نام و اعلام عناوین روزهای هفته روابط‌عمومی سال 1393 اقدام خواهیم کرد.
وی با اشاره به 7 برنامه این ستاد در اولین سال برگزاری این هفته در اردیبهشت ماه سالجاری، گفت: امیدواری با پیشنهاداتی که دریافت می‌کنیم در سال آینده برنامه‌های اثربخش‌تری را اجرایی کنیم. کاظمی دینان یادآور شد: رونمایی از سردیس پروفسور معتمد‌نژاد‌، برگزاری هشتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، برگزاری دومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت، گردهم آیی پیشکسوتان و فعالان روابط‌عمومی و رسانه، رونمایی از 5 جلد کتاب در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی، حضور در میان خانواده‌های فعالان این حوزه که به دنیای باقی شتافته و گرامی‌داشت یاد آنان و امضای طوماری خطاب به شورای فرهنگ عمومی برای نامگذاری یک هفته به جای روز روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور از برنامه های این هفته در سالجاری بود.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند نقطه‌نظرات خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنند.
روابط‌عمومی ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی 1393


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .