امروز جمعه, 24 آذر 1396 - Fri 12 15 2017

گرامی‌داشت یاد و خاطر مرحوم امیر انصار و مرحوم ابراهیم دربانیان در هفته روابط‌عمومی

 

روز پنجشنبه سی‌و یکم اردیبهشت ماه، تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی با حضور در منزل بازماندگان همکاران درگذشته خود یاد و نام آنها را گرامی داشتند.

 در دیدارهای یاد شده، سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با اشاره به سوابق حرفه‌ای یاران سفر کرده روابط‌عمومی، از نقش خانواده‌های ایشان در ایجاد شرایط مناسب برای حضور فعال این درگذشتگان در زمان حیاتشان تجلیل کرد.

 

 

همسران مرحوم امیر انصار و مرحوم ابراهیم دربانیان نیز از اقدام ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در زنده نگه داشتن یاد همسرانشان تجلیل کردند.

منزل مرحوم امیر انصار از کارشناسان روابط‌عمومی سازمان صدا و سیما اولین مقصد اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی بود. مرحوم انصار متولد 1359 لیسانس و فوق لیسانس روابط بین الملل حدود 13 سال سابقه کاری در این سازمان داشت.

مدیر روابط عمومی دانشکده صدا و سیما، کارشناس روابط عمومی شبکه جام جم، مدیر اداره طرح و توسعه روابط عمومی الکترونیک در اداره کل روابط عمومی سازمان و مدیر نظارت و ارزیابی رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما از دیگر فعالیت های ایشان در زمینه روابط عمومی بود.وی پس از تحمل یکدوره سخت بیماری در تاریخ 6 مهر ماه 93 به رحمت ایزدی رفت.

 

 

اما همسر مرحوم ابراهیم دربانیان از پیشکسوتان روابط‌عمومی کشور نیز در روز پنج‌شنبه میزبان تعدای از همکاران مرحوم بود که به قصد گرامی‌داشت یاد همسرش دقایقی را میهمان منزل این فقید سعید بودند.

شادروان ابراهیم دربانیان بیش از 35 سال در حوزه روابط عمومی و ارتباطات منشأ خدمات ارزشمند و اثرات خیر بود و جامعه کارگری، کارفرمائی و بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجدانه آن مرحوم برای رفع مشکلات و برآورده شدن خواسته‌ها بهره مند شده بودند. وی که حدود 19  ماه درگیر مسائل و مشکلات ناشی از بیماری خود بود حدود دو سال نیز به عنوان مدیر روابط‌عمومی بانک ایران زمین خدمت کرد.

دربانیان که سال‌ها با دبیرخانه‌های برگزاری سمینارها و همایش‌های تخصصی روابط‌عمومی همکاری می‌کرد در برگزاری همایش‌های سالانه روابط‌عمومی الکترونیک نقش برجسته‌ای داشت.

حسن خلق، مردم‌داری، صمیمیت و صفا از ویژگی‌های اخلاقی بارز آن مرحوم بود و بسیاری از فعالان عرصه ارتباطات ایشان را با این صفات حسنه می‌شناختند.

ستاد خبری

 


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .