امروز جمعه, 24 آذر 1396 - Fri 12 15 2017

پیام تشکر و قدرشناسی ستاد برگزاری سومین هفته روابط عمومی

سومین هفته روابط عمومی در سالی که به نام دولت و ملت؛ همدلی و هم زبانی نام گرفته است با شرکت و استقبال گسترده دست اندرکاران روابط عمومی، ارتباطات و رسانه با شکوه و گستردگی قابل توجهی برگزار شد و نشان داد ظرفیت و توان متخصصان، اندیشمندان و کارشناسان این حوزه فراتر از یک روز و ارائه گزارش هایی در حد یک سمینار و جلسه و مراسمی نمادین است.

 

امسال و برای سومین سال متوالی روابط عمومی ایران توانست با همراهی و مشارکت مدیران، کارشناسان، صاحب نظران و مسئولین حوزه ارتباطات، رسانه و روابط عمومی این هفته را با همدلی و همراهی همکاران خود طی یک هفته و با اجرای برنامه های متنوع برگزار کرده و در ضمن با جلب مشارکت همکاران خود در استان های کشور برگ زرین دیگری را به افتخارات روابط عمومی کشور بیفزاید و نشان دهد که ظرفیت و توان موجود در این زمینه در صورت مدیریت و عملیاتی شدن قادر به انجام کارهای بزرگ و اثر گذار است.

امسال هم مانند سنوات گذشته هفته روابط عمومی با گرامیداشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به عنوان روزی رسمی و ثبت شده در تاریخ کشور از 27 اردیبهشت ماه 1394 و با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و تعداد زیادی از اساتید، مدیران، کارشناسان حوزه روابط عمومی و ارتباطات و با برگزاری دهمین همایش روابط عمومی الکترونیک در تهران آغاز شد.

چهارمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت در روز دوشنبه 28 اردیبهشت 94 با حضور محمدرضا صادق، مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور، سید حسین هاشمی، استاندار تهران و جمعی از مدیران، کارشناسان و صاحب نظران حوزه روابط‌عمومی و صنعت برگزار شد و دومین روز از هفته روابط عمومی را در سال جاری رقم زد.

در سومین روز از هفته روابط عمومی در سال1394 جمعی از اساتید و دانشجویان ارتباطات و مدیران روابط عمومی‌ها با شرکت در برنامه ای منسجم به دیدار بخشی از مصادیق آسیب‌های اجتماعی شهر تهران پرداختند و با معضلات و واقعیت های پنهان آنچه در زیر پوست شهر می گذرد، آشنا شدند.

از 13 کتاب روابط عمومی و ارتباطات در چهارمین روز از هفته روابط‌عمومی1394 رونمایی و نخستین هم اندیشی «روابط عمومی ودانشگاه ؛ گفت گو و همدلی» نیز در این روز با تاکید بر مسئولیت پذیری اجتماعی روابط عمومی ها و برقراری ارتباط دوسویه میان روابط عمومی سازمان های مختلف با دانشگاه ها برگزار شد.

در ادامه برنامه های هفته روابط عمومی ، تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی، روز پنجشنبه سی‌و یکم اردیبهشت ماه با حضور در منزل بازماندگان همکاران درگذشته خود( مرحوم امیر انصار و مرحوم ابراهیم دربانیان) یاد و نام آنها را گرامی داشتند.

در روز اول خرداد نیز فعالان روابط‌عمومی همراه با کوهنوردی، اقدام به پاک سازی محیط زیست کردند و در روز اخر طوماری با موضوع نقش و تاثیر روابط عمومی ها در فرهنگ سازی و مدیریت بحران آب به ریاست محترم جمهور ارسال کردند.

اینک و در حالی که سومین هفته روابط عمومی با مشارکت، همدلی و همراهی اساتید، مدیران، کارشناسان، صاحب نظران و دست اندرکاران این حوزه و با حمایت های بی دریغ برخی موسسات اقتصادی و صنعتی، رسانه های جمعی، حضور نمایندگان رسانه های جمعی در مراسم این هفته و مشارکت گسترده و صمیمانه همکاران استانی، با موفقیت و ثمربخشی مطلوبی به پایان رسیده است، دبیرخانه دائمی برگزاری هفته روابط عمومی بر خود لازم می داند ضمن تقدیم خالصانه ترین درودها، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تک تک عزیزانی که همت کردند و این هفته را در خور و شایسته روابط عمومی کشور جمهوری اسلامی ایران برگزار کردند، ابراز کند. امیدواریم بتوانیم با حمایت، پشتیبانی و همت عالی شما عزیزان این مراسم ارزشمند را با محتوایی غنی تر و با کیفیتی بالاتر و موثرتر در سال های آتی نیز برگزار و قدمی هر چند کوچک برای اعتلای روابط عمومی در ایران اسلامی برداریم.

و من الله التوفیق

دبیرخانه دائمی برگزاری هفته روابط عمومی


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .