امروز جمعه, 29 دی 1396 - Fri 01 19 2018

پنجمین هفته روابط عمومی

همزمان با هفته روابط عمومی:

دیدار مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی فارس با جانبازان معظم ضایعه نخاعی مرکز توانبخشی سلمان شیراز

همزمان با هفته روابط عمومی، جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی فارس با جانبازان معظم ضایعه نخاعی مرکز توانبخشی سلمان شیراز دیدار و نسبت به مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کردند.

رییس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس گفت: استان فارس در دوران دفاع مقدس بیش از 39 هزار جانباز تقدیم کرد که 650 نفر از این عزیزان را جانبازان 70درصدی و 150 نفر را جانبازان معزز ضایعه نخاعی تشکیل می دهد.

رییس دفتر مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس در این مراسم گفت: جانبازان ضایعه نخاعی و جانبازان 70 درصدی به دلیل شرایط جسمانی ویژه ای که دارند با رنج های فراوان ناشی از جانبازی زندگی می کنند و آن قدر صبور و بزرگوار هستند که نسبت به وضعیت جسمانی خود هیچ شکایت و اعتراضی ندارند.
‎مجتبی دینی افزود: این بزرگواران در دوران دفاع مقدس برای دفاع از از اسلام و انقلاب اسلامی، با دشمن به مبارزه برخاسته و سلامتی و جان عزیز خود را نیز در این راه تقدیم کردند.
‎وی افزود: جانبازان، شهدای زنده ما هستند و تا زمانی که از نعمت وجودشان بهره مند هستیم باید قدرشان را بدانیم و در جهت خدمت و رفع مشکلات آن ها اقدام کنیم.
‎مسئول انجمن روابط عمومی های فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه استقلال، آزادی و امنیت امروز کشور عزیز ما مرهون ایثارگری ها و جان فشانی های جانبازان و ایثارگران است گفت: ما نیز اکنون در برابر ایثارگری های این عزیزان وظیفه سنگینی بر عهده داریم و امیدواریم بتوانیم با ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در ادارات، دستگاه ها و جامعه، ادامه دهندگان راه این بزرگواران باشیم.
‎مسعود عطایی نژاد در ادامه خواستار معرفی جانبازان و ایثارگری های این عزیزان در قالب گزارش های خبری و تولیدی در سایت ها و پورتال های ادارت استان شد.
‎مدیرعامل انجمن جانبازان قطع نخاعی و ضربه مغزی استان نیز ضمن تبریک هفته روابط عمومی به کارشناسان و مدیران این حوزه، گفت: روابط عمومی ها به عنوان زبان گویای مردم، رسالت خطیری برعهده دارند و می بایست پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشند.
‎محمد جعفری همچنین با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران بهترین راویان و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند افزود: ایثارگران شاغل در دستگاه های اجرایی در زمینه مسئولیت پذیری، الگوی دیگر کارکنان و یکی از عوامل رشد و شکوفایی آن دستگاه هستند.
‎وی با اشاره به اینکه جانبازان متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی و این جامعه هستند و حل مسائل و مشکلات انها یکی از وظایف مسئولین جامعه است خواستار همکاری بیشتر مسئولین و کارکنان ادارات با جانبازان مراجعه کننده به ان دستگاهها شد.


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .