امروز جمعه, 24 آذر 1396 - Fri 12 15 2017

چهارمین هفته روابط عمومی

استاندار هرمزگان:

روابط عمومی ها به تصمیم گیری درست مدیران کمک کنند

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: روابط عمومی ها می توانند به تصمیم گیری درست مدیران کمک کنند.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری هفته روابط عمومی استان هرمزگان، دكتر جاسم جادری در آئین گرامیداشت هفته روابط عمومی در هرمزگان، روابط عمومی را زبان گویای هر سازمان دانست و بیان داشت: روابط عمومی در هر مجموعه نقش آفرین است و تنها امور تبلیغاتی بر عهده این واحد نیست و با تعامل سازنده می تواند برگ برنده هر دستگاه و نهاد باشد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی می تواند به تصمیم گیری درست مدیران کمک کند، اضافه کرد: روابط عمومی استانداری هرمزگان در حال حاضر از بهترین روابط عمومی های کشور به شمار می رود چرا که نام هرمزگان را در کشور به خوبی معرفی کرده است.

استاندار هرمزگان ادامه داد: خوشبختانه نام هرمزگان در بسیاری از حوزه ها در رده نخست کشور قرار گرفته است و سهم روابط عمومی های دستگاه های دولتی استان در این مسیر بسیار پررنگ بوده است.

جادری در ادامه نسبت به عدم حضور برخی از مدیران در مراسم هفته روابط عمومی گلایه کرد و افزود: کار روابط عمومی امری استراتژیک است و این امر روابط عمومی را مهمتر از سایر واحدها در دستگاه ها می کند و نیاز است در هفته روابط عمومی مدیران دستگاه های اجرایی در چنین مراسماتی حضور یافته و از روابط عمومی های مجموعه خود قدردانی کنند.

وی با بیان اینکه امروز عرصه جریان اطلاعات لحظه ای شده است، یادآدور شد: از همین رو کار بخش های مرتبط با انتقال اخبار و افکار عمومی از ظرافت خاصی برخوردار شده است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و سخنان مقام معظم رهبری در این راستا، تصریح کرد: اگر خواهان برقراری امنیت هستم باید به سمت اقتصاد مقاومتی برویم و روابط عمومی ها نقش مهمی در تبیین و تحقق اقتصاد مقاومتی بر عهده دارند.

جادری رسالت مهم روابط عمومی ها را اخلاق مداری دانست و اظهار داشت: تمامی انبیاء الهی بر رعایت اخلاق تاکید داشته اند و توجه به اخلاق باید سرلوحه کار روابط عمومی ها باشد، به نحوی که حتی در معرفی کارها و امور عمرانی نیز باید اخلاقیات سرلوحه کار باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه جایگاه مهم روابط عمومی ها در دستگاه ها و نهادها باید حفظ شود، عنوان کرد: جایگاه روابط عمومی ها در سیستم اداری نباید تنزل پیدا کند و ما با این کار موافق نیستیم.

 


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .