امروز جمعه, 29 دی 1396 - Fri 01 19 2018
علی شوقی‌بنام، عضو شورای سیاست‌گذاری کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی:

همزمان با روز خبرنگار از پوستر پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی رونمایی شد

همزمان با 17 مرداد، روزگرامیداشت خبرنگار از پوستر پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی که شهریورماه سالجاری برگزار می‌شود، رونمایی شد.

علی شوقی‌بنام، عضو شورای سیاست‌گذاری پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی در حاشیه برگزاری این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد روزگرامیداشت خبرنگار بیان داشت: در دنیای امروز که با ظهور گسترده رسانه‌های اجتماعی مرزهای جغرافیایی از میان برداشته شده و حجم وسیعی از اخبار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد، اطلاع‌رسانی صحیح از وقایع مختلف به امری دشوار مبدل گردیده و در این بین وجود خبرنگاران متعهد و تلاشگر، راه را برای شفاف‌سازی هر چه بیشتر در بخش‌های گوناگون هموار می‌سازد.


مدیرمسوول ماهنامه فرهنگی و هنری چهارگوش ادامه داد: بدون تردید فعالیت در عرصه خبر به دلیل اطلاع‌رسانی گسترده در حوزه‌های مختلف علاوه بر تاثیرگذاری فراوان در جامعه، همواره در معرض دید و قضاوت عموم مردم قرار دارد و همین دلیل به تنهایی بر حساسیت‌ها و دشواری‌های فعالیت خبرنگاران افزوده است.
شوقی‌بنام در ادامه و در خصوص رونمایی از پوستر پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی نیز گفت: با حضور جمعی از صاحب‌نظران و اعضای شورای سیاست‌گذاری از پوستر پنجمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی که با موضوع اصلی «اثرگذاری و اثرپذیری در رسانه‌های اجتماعی (تعاملی)» در تاریخ یازدهم شهریورماه سالجاری و با همراهی جمع از اساتید، مدیران و کارشناسان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی برگزار خواهد شد، رونمایی به‌عمل آمد.
عضو شورای سیاست‌گذاری کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی ادامه داد: در طراحی این پوستر سعی شده تا ضمن استفاده از برخی المان‌ها و آیکون‌های رسانه‌های اجتماعی، نسبت به ارایه تصویری روشن درخصوص محاسن و معایب بکارگیری گسترده از این ابزارها در جامعه، اقدام شود.
شوقی‌بنام در پایان از تمامی فعالان بخش‌های مرتبط با محورهای اعلام شده که علاقمند به ارایه مقاله در این کنفرانس هستند درخواست کرد تا تاریخ 25 مردادماه نسبت به ارسال اصل مقاله خود به دبیرخانه دایمی کنفرانس روابط‌عمومی اقدام نمایند.
علاقمندان جهت حضور و یا دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این کنفرانس می‌توانند با مراجعه به سایت i-pr.ir و یا تماس تلفنی با شماره 88807453 نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.


1395 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به ستاد برگزاری هفته روابط عمومی می باشد .